پکیج آموزشی ادیت عکس با نرم افزار لایتروم

مقدمه

اگر شما هم با عکس و عکاسی سروکار دارید یا اینکه علاقه مند به عکاسی و ویرایش عکس هستید;احتمالاً لایت روم را شنیده اید. لایت روم چیست ؟ آیا تفاوت لایت روم و فتوشاپ را می دانید؟

درباره ی نرم افزار لایتروم

Adobe Photoshop Lightroom یکی از نرم افزارهای نسبتا جدید و پرکاربرد برای عکاسان است.در واقع نرم افزاری است که باعث سردرگمی در میان عکاسان شده است. چرا که این نرم افزار که نام فتوشاپ را نیز در اسم خود دارد;آیا همان قابلیت های فتوشاپ را داراست. یا اینکه چه برتری می تواند نسبت به فتوشاپ داشته باشد. این برنامه ترکیبی از امکانات مدیریت و دسته بندی برنامه Adobe Bridge و پلاگین ویرایشگر فایل های خام فتوشاپ یا همان Adobe Camera RAW است. ترکیب امکانات این دو برنامه باهم باعث پیدایش برنامه ای شده است که هم امکان دسته بندی، مدیریت و نمایش عکس ها را فراهم کرده است و هم دسترسی ویرایش و پردازش فایل خام و خروجی گرفتن از آن را در اختیار کاربر گذاشته است.

لایت روم یکی دیگر از نرم افزارهای قدرمتند و محبوب شرکت ادوبی است که با وجود سن کم حضور، به دلیل امکانات قوی که دارد باعث شده است که بسیاری از عکاسان این نرم افزار را برای ویرایش عکس های خود ترجیح دهند. جالب است بدانید علاوه بر داشتن امکانات قوی، این نرم افزار آنقدر ساده طزاحی شده است که تقریبا هر عکاسی فارق از حرفه ای و آماتور، به راحتی می توانند از آن استفاده کنند و آن را یاد بگیرند. به همین دلیل ممکن است از بسیاری از آموزشگاه ها و مدرسین شنیده باشید که در زمان کوتاهی این نرم افزار کاربردی را خواهید آموخت و می توانید به خوبی از امکانات آن بهره ببرید.

توضیحات پکیج آموزشی لایتروم

پی نوشت : تو این پکیج آموزشی ادیت با نرم افزار لایتروم من به شما یاد میدم چجوری عکساتون رو با استفاده از نرم افزار قدتمند لایتروم ادیت کنین. این پکیج آموزشی شامل یک فیلم هست که از صفر تا صد من روی عکس کار میکنم.موضوعاتی چون کار با کاتالوگ،اصلاح اصولی رنگ ها و نور های عکس، کار روی نویز و شارپنس عکس، خروجی گرفتن صحیح و… رو من داخل این پکیج آموزشی لایتروم به شما یاد میدم.

توضیحات پکیج

مدت زمان آموزش : ۴۶ دقیقه
کیفیت فیلم : فول اچ دی
توضیحات داخل فیلم : دارد
قابلیت استفاده نامحدود : دارد
سطح : مبتدی تا پیشرفته

پسورد پکیج : pouyakhoobroo

قیمت:

۸۰,۰۰۰ تومان

آخرین پکیج ها

نماد ها

فهرست