پکیج آموزشی روتوش با نرم افزار فتوشاپ

مقدمه

به ” اصلاح یا حذف جزئیات ناخواسته در عکس” روتوش عکس می گویند.

بیشترین کاربرد روتوش ، در عکاسی پرتره خلاصه می شود که اهمیت و کیفیت روتوش زمانی مشخص می شود که به بهترشدن و تمیزتر شدن تصویر کمک کند ، نه به مصنوعی شدن و مخرب بودن.

روتوش کارش چیه؟

زمانی که از روتوش عکس صحبت می کنیم;طبیعتا به دنبال آن از برنامۀ فتوشاپ نیز صحبت به میان می آید.امروزه اکثر کسانی که کار ویرایش و روتوش عکس را انجام می دهند;از برنامه فتوشاپ جهت این کار استفاده می کنند که تمامی ابزارها و فرمانهای مورد نیاز این کار را درون خود دارد;اما نحوۀ استفاده از امکانات این برنامه جهت روتوش;بسیار متنوع است چه بسا گاهی یک روتوش بسیار مخرب بی کیفیت را می توان در این برنامه انجام داد.اما اگر بطور ریزبینانه و حرفه ای از ابزارها و فرمانهای این برنامه قدرتمند استفاده شود میتوان یک ویرایش و روتوش کاملا حرفه ای را بر روی تصاویر انجام داد که باعث حیرت بینندگان خواهد شد !!!
از آنجا که در کشورمان ، فعالان عرصه عکس و ویرایش توجه خاصی به مقولۀ روتوش عکس نشان نداده اند ، به این دلیل است که منابع درست و مشخصی جهت آموزش تکنیکهای این کار برایشان وجود نداشته و اکثرا” به طور تجربی این کار را آموخته و در اختیار دیگران قرار داده اند ، که طبیعتا” این روش خالی از اشکال نیست.

روتوش در بازار کار

اهمیت ویرایش و روتوش عکس تا جایی است که در جلب رضایت مشتری بسیار مؤثر بوده و مشتری براحتی می تواند فرق میان روتوش مصنوعی و طبیعی را تشخیص دهد که طبیعتا هر چه روتوش طبیعی تر باشد یک امتیاز بزرگی برای شما محسوب خواهد شد و از این طریق می توانید به تعداد مشتریان خود اضافه کنید.


توضیحات پکیج

پی نوشت : تو این پکیج آموزشی روتوش من به شما یاد میدم چجوری عکساتون رو به صورت اصولی روتوش کنین و بتونین این کار رو به صورت حرفه ای ادامه بدین.

توضیحات پکیج

مدت زمان آموزش : ۴۹ دقیقه
کیفیت فیلم : فول اچ دی
توضیحات داخل فیلم : دارد
قابلیت استفاده نامحدود : دارد
سطح : مبتدی تا پیشرفته

پسورد پکیج : pouyakhoobroo

قیمت:

۸۰,۰۰۰ تومان

آخرین پکیج ها

نماد ها

فهرست